Якщо б усе залежало від вас: фантазії сновчан про владу

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Нам притаманно мріяти, бо це невід’ємна частина людської психіки, яка допомагає формувати цілі, зменшувати стрес та стимулює багато різних процесів. У мріях ми ставимо себе на місце іншої людини і починаємо міркувати: “А що зробив би я?”

Найчастіше об’єктом наших фантазій стає якась вагома керівна посада – президент, губернатор, мер…

Журналістка “Місцевих медіа” вийшла на вулиці Сновська і поставила містянам дуже просте запитання: “Якби мером міста були ви, що б найперше зробили?”

Що відповідали жителі, дивіться у сюжеті

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення