Влада продовжує обов’язкову евакуацію жителів села Гірськ у Сновській громаді
Начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус повідомив про продовження заходів обов’язкової евакуації з прикордонного села Гірськ.
Евакуацію у цьому населеному пункті оголошували ще взимку. За даними ОВА, частина жителів тоді виїхала, а решта написали офіційні відмови. Наразі заходи з безпечного виїзду цивільного населення продовжуються. Загалом у прикордонні Чернігівщини, що підлягає евакуації, досі перебуває близько тисячі громадян, зокрема 120 дітей. Для евакуації підготовлено транспорт, визначено маршрути та місця для обов’язкового розселення людей у безпечніших регіонах. Весь процес планують завершити упродовж двох місяців.
Джерело: фейсбук-сторінка В’ячеслава Чауса – go.mmedia.com.ua/AWk8Px
“Місцеві медіа”