Гімнастки зі Сновська здобули призові місця на чемпіонаті у Чернігові

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Гімнастки зі Сновська здобули призові місця на чемпіонаті у Чернігові

Вихованки Сновської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли п’ять призових місць на відкритому чемпіонаті Чернігова зі спортивної гімнастики серед дівчат. Про це повідомляє Сновська міська рада.

Змагання «Олімп-2026» проходили з 31 травня і завершилися вчора, 2 червня.

За результатами виступів перше місце посіла Єва Герасименко. Друге місце здобула Марія Минченко. Треті місця вибороли Мілана Загуменна, Марія Чегринець та Катерина Ільченко.

Спортсменок підготували тренери-викладачі Юлія Гориченко та Світлана Коляко. У міській раді висловили вдячність тренерам і батькам дівчат за підтримку, а також колегам із Чернігова, які надали можливість проводити тренувальний процес для підготовки до змагань.

Джерело: Сновська міська рада go.mmedia.com.ua/XsZr9x

«Наш Сновськ»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення