Гімнастки зі Сновська здобули призові місця на чемпіонаті у Чернігові
Вихованки Сновської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли п’ять призових місць на відкритому чемпіонаті Чернігова зі спортивної гімнастики серед дівчат. Про це повідомляє Сновська міська рада.
Змагання «Олімп-2026» проходили з 31 травня і завершилися вчора, 2 червня.
За результатами виступів перше місце посіла Єва Герасименко. Друге місце здобула Марія Минченко. Треті місця вибороли Мілана Загуменна, Марія Чегринець та Катерина Ільченко.
Спортсменок підготували тренери-викладачі Юлія Гориченко та Світлана Коляко. У міській раді висловили вдячність тренерам і батькам дівчат за підтримку, а також колегам із Чернігова, які надали можливість проводити тренувальний процес для підготовки до змагань.
Джерело: Сновська міська рада go.mmedia.com.ua/XsZr9x
«Наш Сновськ»/«Місцеві медіа»